magazine_design_amigos_imaginariosBiz, ATP Ajans olarak size uygun bütçelerle dergi tasarımı konusunda profesyonel bir şekilde hizmet vermeye hazırız. 2007 yılından beri birçok kurumsal dergi’nin içerik yönetimi ve tasarımı hizmetini, uzman kadromuz ve deneyimli yöneticilerimizle birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Dergi ve süreli yayın tasarımı, diğer basılı malzemelerin tasarımından oldukça farklıdır. İnsanların bazen çok uzun olabilen bir yazıyı rahatlıkla okuyabilmelerini hedeflemeniz, çalışmanızı bu yönde şekillendirmeniz gerekir.  İçerik uygun görsel öğelerle desteklenerek okuyucunun ilgisi canlı tutulmalıdır.

Başarılı bir sonuç için, çalıştığınız firma öncelikle sizi iyi dinlemeli, ihtiyaçlarınızı iyi algılamalıdır. İhtiyaç ve hedeflerinize uygun olmayan tasarımlar siz çok beğenseniz bile, çok ilgisiz sonuçlar döndürebilir ya da tamamen etkisiz kalabilir.

Kendinizi çok mükemmel ifade etmiş olsanız bile, tasarım bir tanıtım materyalinin ilk algılanan öğesidir. Tanıtım malzemeniz öncelikle tasarımı ile ilgi çeker, sonrasında metinleri okunur. İlgi çekmeyen tasarım 1-0 yenik başlamış demektir.

Lütfen gazete ve dergi tasarım fiyatları ile ilgili bilgi almak için cumhur@atpajans.com adresine mail atınız ve ya iletişim formundan bizimle irtibata geçiniz.

1337338127-39352100

× ATP Ajans Canlı Destek

Şuanda çevrimiçi operatör bulunamamaktadır. Lütfen ePosta ile ulşaınız