Matbaa Baskı Hizmetleri

Matbaa her türlü basım işlerinin gerçekleştirildiği bir sanayi alanıdır. Kitap, dergi, gazete ve bazı basım işleri dışında ticari hayatın gereksinimleri olan reklam ve ambalaj sanayisinde hizmet vermektedir. Ancak basılması istenilen örneklerin değişik nitelikte olması farklı malzeme ve işlemleri gerektirmektedir.

Bunun doğal sonucu olarak basılacak işin ve malzemelerin özelliğine göre farklı özellikte baskı sistemleri gerçekleştirilmiştir. Bu baskı sistemlerinin başlıcaları tipo baskı, ofset baskı, tifduruk baskı, serigrafi baskı ve filekso baskı şeklinde sıralanabilir. Sözü geçen bu baskı sistemlerinin üretim aşamalarıda farklı özellikte, baskı makinaları ve teknikleriyle üretimi gerçekleştirilmektedir. Günümüz gelişen teknolojik şartlarında matbaacılık mesleğinde de bir branşlaşma oluşmaktadır.

Bu branşlaşma dalları dizgi, repredüksiyon, tipo baskı ofset baskı, tifduruk baskı, serigrafi baskı ve diğer baskı sistemleri, ciltleme ve ambalaj olarak bir kaçı bir arada faaliyet göstermektedir. Basımı yapılacak işin niteliği, seçilen kağıdın cinsi, tiraji gibi ön bilgiler bizim için, tek renk veya dört renk makinada basılması gerektiğine karar vermemize alt yapı oluşturmaktadır.

Katalog Tasarım ve Baskı Hizmeti

Kataloglar firmaların ciddiyet ve büyüklüğünü gösteren tasarımıyla dikkat çeken firmanın ürünlerini tanıtımını yapan kısacası firmanın özeti niteliğinde bir kitaptır. Firmanızın özeti olan bu tasarımları profesyonel ekibimizle gelin beraber tasarlayıp yapalım.

Kurumsal kataloglar her zaman ön planda rol oynar. Bir firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan, öncelikle renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür. Tasarımında ki değişik çizgiler firmanın kendi sektöründeki diğer firmalardan ayrılmasını sağlar. ATP Ajans olarak ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için , fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve kaliteli matbaa baskı hizmeti ile ihtiyacınız olan desteği, deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile sağlamaya hazırız.

Broşür Tasarım ve Baskı Hizmeti

Günümüzün vazgeçilmez reklam ve tanıtım yöntemlerinden biri olan broşürlerin satışlarınıza ve tanıtımınıza etkisi oldukça büyüktür. Ürün veya hizmetleriniz için eksiksiz bir tasarım hem firma imajınızı yükseltecek hem de hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Broşür tasarımı çalışmalarına başlamadan önce ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımını yapmak istediğiniz hedef kitleyi inceleriz. Nasıl bir etki bırakacağı konusunda ortak fikir üretiriz. Reklam metinleri ve görsel öğeler üzerindeki çalışmalarımızın sonrasında broşürünüzün örnek tasarımlarını oluştururuz. Son düzenlemelerden sonra ürün veya hizmet tanıtım katalog / broşürünüz müşterileriniz için hazır hale gelir.

Tüm bu süreçte ATP Ajans olarak her türlü tasarımlarımızda firmanıza değer katmak için çalışırız. Hemen bugün daha fazla tanınmak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız bizi arayın. Sizin için çalışmaktan mutluluk duyarız.

Dosya Tasarım ve Baskı Hizmeti

Klasör ve dosyalar, tekliflerinizde, sunumlarınızda kullanabileceğiniz, kullanışlı ve kalıcı tanıtım ürünleridir. Etkili bir tasarımla yıl boyu kullanım olanağı bulunan bu tür materyaller uzun vadede markanızın akılda kalmasını sağlayabilecek ekonomik reklam çözümleridir.

A4 yada daha farklı boyutlarda, yandan tek kulak, çift kulak, cepli, cepsiz, 2 yaprak veya 3 yaprak olarak tasarlanabilir. Sert yada normal kapaklı olabilir. Dosya ve klasörlerin daha uzun süre kullanımını sağlamak, kalıcılığını artırmak amacıyla parlak selefon yada mat selefonlu yapılmaktadır. Sizin için tasarlamak ve üretmek için biz hazırız..

Insert Tasarım ve Baskı Hizmeti

İyi kurgulanmış İnsert Tasarım firmanızı ve markanızı müşteriye doğru yansıtacak, sektördeki diğer firmalardan ayrılmanızı sağlayacaktır. Amacını yansıtan insert tasarım uzun vade de sadık müşteri sağlayacaktır. ATP Ajans size özel araştırma ve planlama yaparak doğru ifadeli fotoğraflar ile profesyonel grafik tasarım sunmayı amaçlıyor ve bunu tüm müşterilerimize vaad ediyoruz. İhtiyacınız olan insert tasarımı ile, sektörünüzde rahat nefes almanıza yardımcı oluyoruz.

ATP Ajans deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile size ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. İletişime geçtiğinizde doğru çözümü yakalamış olacaksınız.

Kartvizit Tasarım ve Baskı Hizmeti

Kartvizitler firmaların kimliğini ve çalışanların unvanını dışarıda temsil eden en önemli materyallerdir. Pratik bir tanıtım belgesi olan kartvizitlerin doğru bilgilerle ve tekniklerle donanmış olması gerekir. En iyi reklam aracı olarak görülen kartvizitler beraber çalışmayı düşündüğünüz birey veya firmalara karşı ciddiyet ve güven aşılmalıdır. Kartvizit üzerinde yazılan bilgiler kadar tasarımları da etkileyici ve akılda kalıcı olmalı. Amacınızı en iyi yansıtan bir kartvizit işiniz kadar doğru müşterilerinde size geri dönüşümünü sağlayacaktır.

Kartvizitler için sadece küçük bir tanıtım kartı olduğunu düşünmek yanlıştır. Kartvizit tasarımları firma ya da kişilerin profesyonel duruşunu destekler. Bu yüzden kartvizit tasarımı da önemlidir.

Tüm Matbu İşleri

ATP Ajans her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetine devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız. Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz.

Gelin işlerinizi bu kez gönül rahatlığı ile bize teslim edin..

× ATP Ajans Canlı Destek

Şuanda çevrimiçi operatör bulunamamaktadır. Lütfen ePosta ile ulşaınız